Bogusław Korycki – Praktyczna Edukacja

Bogusław Korycki

Dobry negocjator. Człowiek od spraw niemożliwych. Dzięki niemu pomysły „stają się ciałem”, między innymi dlatego, że umie znaleźć tak wartościowych ludzi jak Kamil. Umie motywować innych do ciężkiej pracy, bo sam jest przykładem pracowitości i tego, że tylko dzięki ogromnej wytrwałości „rzeczy się dzieją”.

Cześć, Jestem Bogusław i interesuje mnie wszystko co związane z rozwojem osobistym. Dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, którzy rozumieją wartość rozwoju osobistego. Prowadzę działalność związaną z nieruchomościami, a od 2010r. zajmuję się działalnością edukacyjno-innowacyjną i właśnie w tej branży tworzymy z Kamilem zalążek większego zespołu.

Pracujemy nad tym, by osiągnąć ten poziom współpracy, który daje Efekty Zespołowe i Wynik Finansowy, o którym ludzie działający w pojedynkę mogą tylko marzyć. Szukam ludzi, którzy rozumieją, że dogodny moment się tworzy, a nie czeka. Moimi mocnymi stronami są: konsekwencja i  upór w dążeniu do CELU (nigdy się nie poddaję), lojalność, umiejętność łagodzenia sporów.

Znajomość języków obcych, niemiecki, angielski, rosyjski. Uczę się jeszcze francuskiego i hiszpańskiego. Sport: jazda konna, tenis ziemny, rower, bieganie.
Inne zainteresowania: lotnictwo-jestem w trakcie robienia licencji pilota samolotu silnikowego.
To co wnoszę od siebie do zespołu to wieloletnie doświadczenie w działalności gospodarczej. Bardzo duża lista kontaktów biznesowych, nie tylko w Polsce.