Bogusław Korycki – Praktyczna Edukacja

Bogusław Korycki

Interesuje mnie wszystko co związane z rozwojem osobistym. Dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z ludźmi, którzy rozumieją wartość rozwoju osobistego. Prowadzę działalność związaną z nieruchomościami i parkingową. Od 2013 wdrażam się w działalność edukacyjno-innowacyjną i właśnie w tej branży tworzymy z Kamilem zalążek większego zespołu.
Chcę osiągnąć ten poziom współpracy, który daje EFEKTY zespołowe i Wynik Finansowy, o którym ludzie działający w pojedynkę mogą tylko pomarzyć. Szukam ludzi, którzy rozumieją, że dogodny moment się tworzy, a nie czeka. Moimi mocnymi stronami są: konsekwencja/upór w dążeniu do CELU (nigdy się nie poddaję), lojalność, umiejętność łagodzenia sporów.

Znajomość języków obcych, niemiecki, angielski, rosyjski. Uczę się jeszcze francuskiego i hiszpańskiego. Sport: jazda konna, tenis ziemny, rower, bieganie.
Inne zainteresowania: lotnictwo-jestem w trakcie robienia licencji pilota samolotu silnikowego.
To co daję/wnoszę od siebie to bezpłatne miejsca parkingowe dla ludzi z nami (współ-)pracujących w ramach prowadzonych przeze mnie parkingów. Wieloletnie doświadczenie w działalności gospodarczej. Bardzo duża lista kontaktów biznesowych, nie tylko w Polsce.