Kamil Dyrtkowski – Praktyczna Edukacja

Kamil Dyrtkowski

Dobry organizator. Łączy wszystkie wątki w jeden system. Dzięki niemu takie elementy, jak: strona internetowa, fanpage, marketing i sprawy organizacyjne działają tak, jak powinny. To Kamil jest osobą, która kreuje wizerunek fundacji.

Cześć, jestem Kamil i jeszcze 10 lat temu nie miałem pojęcia o tym, że oprócz wysokiej edukacji ciężkiej pracy i kredytu hipotecznego na 30 lat istnieje inne alternatywne życie. Inna ścieżka rozwoju, którą mógłbym podążać. Miałem takie szczęście w swoim życiu poznać osoby, które pokazały mi odpowiednią literaturę i środowisko, dzięki któremu poznałem tą alternatywną drogę. Od tego momentu nie chciałem już wracać na ścieżkę ciężkiej pracy i zamknięcia w klatce.

Oczywiście po drodze byłem zmuszony do pracy na etacie, lecz każdego dnia myślałem o tym jak wyrwać się z jej szponów. Poświęcałem dużo czasu na działania poboczne, mniejsze i większe inicjatywy. Udało mi się dostać na studia doktoranckie dzienne, które zapewniały mi bezpieczeństwo ekonomiczne. W miarę upływu czasu moje inne inicjatywy umożliwiły mi rezygnację z pracy na etacie. To był jeden z moich fajniejszych dni w życiu, kiedy uświadomiłem sobie, że najprawdopodobniej nie będę już nigdy musiał pisać i wysyłać własnego CV.

Dziś razem z Bogusławem tworzę Zarząd Fundacji Praktyczna Edukacja. Chcemy abyś i Ty skosztował wizji tego innego świata, który ja poznałem z książek kila lat temu. Nauczymy cię przedsiębiorczego myślenia. Po tylu latach walki o moją „wolność” wiem, że na ziemi nie ma takiego problemu, który już nie wystąpił i na który ktoś nie znalazł rozwiązania, które opisał w książce. Dlatego też czytaj książki, bo zawarta tam wiedza może ci przybliżyć środowisko ludzi, którzy myślą tak, jak ty byś chciał myśleć, a z którymi obecnie nie możesz się spotkać.